درباره داده‌ورزی کاون

شرکت داده‌ورزی کاوشگران نرم‌افزاری هومان با نام اختصاری «داده‌ورزی کاون» در سال ۱۳۹۶ توسط گروهی از متخصصین عرصه تجهیزات و ملزومات بانکی و اداری با هدف ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان عزیز تاسیس شده و یکی از بهترین و بزرگترین شرکت‌های بخش خصوصی در زمینه عرضه ملزومات اداری و بانکی می‌باشد. کاون با دارا بودن بخش‌های فروش مجزا برای محصولات متفاوت که هرکدام از آنها نیز دارای مدیریت فروش و کارمندان مجرب هستند، به صورت تخصصی ارتباط مداوم با مشتریان داشته و آنها را در انجام خواسته‌هایشان یاری می‌نمایند. به این ترتیب علاوه بر آشنایی بیشتر با نیازهای مشتریان، خدمات فنی بهتری را به خریداران و کاربران نهایی ارائه می‌کنند.

شرکت داده‌ورزی کاون

شرکت داده ورزی کاون، مفتخر است با تکیه بر تجربه و توان تیم تخصصی خود، کوشیده ضمن تحکیم جایگاه و حفظ پیشگامی در تأمین و توزیع تجهیزات اداری و بانکی، یاریگر شرکت‌ها و بنگاه‌های کشور باشد. شرکت داده‌ورزی کاون مفتخر به کسب رتبه «ب» از سوی شورای عالی انفورماتیک شده است و در حال حاضر با بهره‌گیری از معتبرترین برندهای ریبون و رول کاغذهای دستگاه‌های خودپرداز و پایانه‌های فروش و صف آرا و داشتن بیش از ۱۵ نفر نیروی انسانی به یکی از پیشگامان بازار در عرصه تجهیزات اداری و بانکی و نرم‌افزارهای مربوطه تبدیل شده است.

کاون با شما و برای شما
شرکت کاون و تیم همراه خدمات جامع و کاملی را به اکثر سازمان‌های دولتی، بانک‌ها و سایر سازمان‌های پیشرو بخش خصوصی از جمله بانک دی، مهراقتصاد، قوامین و شرکت‌های دیگر در کل کشور ارائه می‌دهد. کارشناسان فروش و خدمات بعد از فروش کاون از اولین تماس تا خدمات کامل پس از فروش همراه مشتری می‌باشند. امیدواریم بتوانیم سهم کوچکی در ارائه خدمات به هم میهنان عزیز داشته باشیم.